náš příběh

Náš příběh, naše cesta 2014 – 2019

Začátky sahají do roku 2014, kdy jsme začali jezdit jako smluvní přeprava pro Bar v Žiželicích. V roce 2015 jsme se rozhodli založit klasickou taxislužbu, abychom mohli nabízet služby i mimo náš Bar. Začínali jsme s jedním autem na Chlumecku a o pár měsíců jsme se rozšířili do Nového Bydžova a Přelouče. Vozový park se tak rozrostl o dva další vozy.

Během roku 2016 a 2017 se vozový park rozšířil na 9 vozů. Rok 2017 pro nás byl klíčový, neboť už jsme měli jméno a začaly nás oslovovat firmy ke spolupráci. Hlavní náplní naší firmy byla přeprava na letiště, přeprava zásilek, rozvozy z večírků apod.

Převažovala především letištní přeprava a v Praze už jsme byli jako doma. Díky tomu jsme se v roce 2018 rozhodli zúročit nabité zkušenosti a nabízet tuto službu standardně z více jak třiceti měst v ČR. Téhož roku jsme uskutečnili přes 40 přeprav na nebo z Pražského letiště. V roce 2019 to byla více jak stovka objednávek.

Rok 2019 byl plný inovací – pořízení nových vozů značky Škoda, vybavení všech automobilů nejnovějšími taxametry MPT5, zřízení samoobslužné telefonní ústředny a v srpnu zahájení provozu v Kutné Hoře.

Na rok 2020 máme připravené další plány, nechme se tedy překvapit, jestli bude nový rok úspěšný minimálně tak, jako ty předchozí.